Menu

O nas

Zajmujemy się szerokim spektrum usług związanych z promocją oraz marketingiem żywności. Doświadczenie marketingowe skoncentrowaliśmy na specjalizacji w projektach kulinarnych ponieważ jest to dziedzina wyjątkowo ekscytująca. Nie bez powodu używane jest określenie "sztuka kulinarna". A wszystko co jest związane ze sztuką i kulturą jest szczególnie bliskie naszemu sercu. Wierzymy także, że dbanie o zachowanie najwyższych standardów w jakości żywności to inwestycja w przyszłość (4Future).

Dlatego promujemy produkty:

Chętnie wspieramy tradycyjne oraz regionalne specjały. Dzielimy się wiedzą dotyczącą wsparcia unijnego dla rolników oraz producentów zdrowych polskich produktów rolniczych.

Projekty realizujemy zawsze z największym zaangażowaniem, a w skutecznej komunikacji pomaga nam sieć kontaktów z przedstawicielami środowisk opiniotwórczych: dziennikarze, blogerzy kulinarni, szefowie kuchni i kucharze najlepszych restauracji w całej Polsce.

Jesteśmy również członkiem grupy producentów kulinarnej wołowiny wysokiej jakości z certyfikatem QMP.
Restauracje, firmy cateringowe oraz sklepy mogą skorzystać z oferty certyfikowanego producenta wołowiny QMP firmy Elkopol: www.elkopol.pl. Informacje o systemie certyfikacji oraz o wołowinie QMP znajdują się pod adresem: www.kochamwolowine.pl.